Ognisko Sycharowskie w Łukowie – ul. Maryli Wereszczakówny 37

Parafia
lukow-alberta-192 ZAPRASZAMY na spotkania Ogniska Sychar Wiernej Miłości Małżeńskiej SYCHAR w Łukowiew drugą środę miesiąca.
Msza święta o godz. 18.00 a po niej spotkanie w salce parafialnej w budynku przy plebanii przy parafii pw. Św. Brata Alberta ul. Maryli Wereszczakówny 37. W trzecią niedzielę miesiąca po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i wspólną modlitwę w kościele. Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. mgr Paweł Żukowski.
Kontakt z liderką ogniska Małgorzatą Gołębiowską kom: 508 276 326. Parafia św. Brata Alberta >>>
Diecezja siedlecka >>>

W dniu 14.08.2018 – Po Mszy św. o godz. 19-ej – którą w koncelebrze sprawował w naszych intencjach ks. Łukasz Kałaska mieliśmy spotkanie w  łukowskim ognisku SYCHAR.

Na wstępie nasz lider Jurek – poprowadził wspólna modlitwę, odczytał charyzmat wspólnoty i przedstawił zasady spotkania.

Mieliśmy okazję do krótkiego podsumowania współorganizowanego przez nas turnusu z warsztatami psychoedukacyjnymi w Orlinkach.

Poprosiliśmy ks. Łukasza aby 8.09.2018 – poprowadził dla nas skupienie w Łukowie w parafii Brata Alberta, które chcemy przeżyć w szerszym gronie. Planujemy zaprosić  sycharki z sąsiednich ognisk i inne zainteresowane osoby z bliskich parafii.

Ważnym punktem naszego spotkania było przedstawienie przez Jerzego i Krzysztofa propozycji dla nas  od Ruchu Wiernych Serc – tj.  Rocznego Studium Biblijnego, które mielibyśmy rozpocząć we wrześniu br. Szczegóły znajdują się tutaj:

www.kryzys.org – Roczne Studium Biblijne

W spotkaniu brał udział ks Łukasz i 7-mioro sycharowiczów. Otrzymaliśmy kapłańskie błogosławieństwo i zakończyliśmy modlitwą o odrodzenie małżeństwa.

Kolejne spotkanie będzie miało miejsce 28.08.2018 wg planu wakacyjnego tj. rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 19-ej, po której spotykamy się na salce przy parafii.

Szczęść Boże.