Ognisko Sycharowskie w Łukowie – ul. Maryli Wereszczakówny 37

Parafia
lukow-alberta-192 ZAPRASZAMY na spotkania Ogniska Sychar Wiernej Miłości Małżeńskiej SYCHAR w Łukowiew drugą środę miesiąca.
Msza święta o godz. 18.00 a po niej spotkanie w salce parafialnej w budynku przy plebanii przy parafii pw. Św. Brata Alberta ul. Maryli Wereszczakówny 37. W trzecią niedzielę miesiąca po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i wspólną modlitwę w kościele. Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. mgr Paweł Żukowski.
Kontakt z liderką ogniska Małgorzatą Gołębiowską kom: 508 276 326. Parafia św. Brata Alberta >>>
Diecezja siedlecka >>>

W dniu 10.10.2017r przed Mszą Świętą nasi sycharowicze-panowie prowadzili modlitwę  Różańcową w parafii Brata Alberta. Pełniliśmy tez posługę liturgiczną na Mszy Świętej o godz. 18-ej.

Brawo CHŁOPAKI!

Po Mszy Świętej mieliśmy spotkanie w salce przy plebanii, w którym brali udział: nasz opiekun ks Kamil oraz Ewa, Emilia, Małgosia, Rafał, Sławek, Robert, Krzysztof i Jurek.

Temat spotkania w ramach podjętej formacji prowadził ks. Kamil i brzmiał: Chciwość.

Odczytaliśmy też list do sycharowiczów od o. Macieja Konenca o pułapkach bezczynności w życiu  duchowym i wskazaniu na potrzebę ciągłej pracy nad sobą i aktywnego udziału w formacji osobistej.

UWAGA – Na kolejne spotkanie zapraszamy 24.10.2017r,

BĘDZIE TO SPOTKANIE WYJAZDOWE – pojedziemy z życzeniami imieninowymi do ks Łukasza!!!

O szczegółach wspólnego wyjazdu będzie informował nasz lider – Jurek.

Z Panem Bogiem