Ognisko Sycharowskie w Łukowie – ul. Maryli Wereszczakówny 37

Parafia
lukow-alberta-192 ZAPRASZAMY na spotkania Ogniska Sychar Wiernej Miłości Małżeńskiej SYCHAR w Łukowiew drugą środę miesiąca.
Msza święta o godz. 18.00 a po niej spotkanie w salce parafialnej w budynku przy plebanii przy parafii pw. Św. Brata Alberta ul. Maryli Wereszczakówny 37. W trzecią niedzielę miesiąca po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i wspólną modlitwę w kościele. Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. mgr Paweł Żukowski.
Kontakt z liderką ogniska Małgorzatą Gołębiowską kom: 508 276 326. Parafia św. Brata Alberta >>>
Diecezja siedlecka >>>

Szczęść Boże.

14 lutego 2017 r,  można by powiedzieć Walentynki, ale powiem inaczej, drugi wtorek miesiąca i kolejne spotkanie Ogniska WTM Sychar w Łukowie. Jak zawsze rozpoczęliśmy udziałem we Mszy Świętej, na której pełniliśmy posługę liturgiczną. Tym razem przypadło to w udziale sakramentalnym mężom . Po Mszy spotkaliśmy się w salce przy naszym stole. Rozpoczęliśmy modlitwą „Wierzę w Boga” i odczytaniem Charyzmatu Wspólnoty. Przy naszym płomieniu, no bo jak ognisko, to musi być płomień, pojawiła się nowa osoba; Jarek, to zawsze radość dla nas, liczymy, że zostanie na dłużej. Przedstawiając się, dawaliśmy sobie wzajemnie, przez swoją historię – świadectwo o miłości Boga w naszych małżeństwach, a także o swoim miejscu we Wspólnocie.

Następną część spotkania poprowadził już ksiądz Łukasz, którego poprosiliśmy aby przedstawił nam temat „Satysfakcja małżeńska Sycharowiczów”, za co jesteśmy bardzo wdzięczni, czemu dajemy wyraz modlitwą.

Nagranie z wykładu : Satysfakcja małżeńska Sycharowiczów

Zakończyliśmy koło godziny 21:00,  błogosławieństwa udzielił nam nasz opiekun duchowy – ks. Łukasz.

Następne spotkanie już w drugi wtorek lutego tj. 28-ego – zapraszamy.

Spotkania w marcu mają terminy: 14.03.2017 i 28.03.2017r.

Msza Św. o godzinie 18:00 i tradycyjnie po niej, gromadzimy się w salce przy plebanii parafii pw. Św. Brata Alberta w Łukowie.

Do dyspozycji mamy również ogniskowy telefon zaufania, dyżur jest w poniedziałki w godz. od 18-tej do 20-ej,  numer to: 572 949 469