Ognisko Sycharowskie w Łukowie – ul. Maryli Wereszczakówny 37

Parafia
lukow-alberta-192 ZAPRASZAMY na spotkania Ogniska Sychar Wiernej Miłości Małżeńskiej SYCHAR w Łukowiew pierwszą niedzielę miesiąca.
Msza Św. sprawowana jest w intencji małżeństw przeżywających kryzys o godz.18.00, a po niej spotkanie w salce parafialnej w budynku przy plebanii przy parafii pw. Św. Brata Alberta ul. Maryli Wereszczakówny 37. Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Kamil Frączek.
Parafia św. Brata Alberta >>>
Diecezja siedlecka >>>

W ramach wyznaczonego w parafii Brata Alberta październikowego dyżuru, prowadziliśmy jako ognisko Sychar modlitwę Różańcem. Ponieważ były to dwa piątki, odmawialiśmy tajemnice bolesne. Wykorzystaliśmy do rozważań teksty opracowane w naszej Wspólnocie przez Marzenę Ziębę, dostępne pod adresem http://sychar.org/modlitwa/ksiazka-rozaniec.pdf  oraz zaczerpnięte z prasy katolickiej, jak na zdjęciu.


Podążanie śladami Pana Jezusa w obecności Matki Bożej, to łaska niosąca zrozumienie, przebaczenie, nadzieję, współodczuwanie bólu, bliskość, wiarę, dumę, wyróżnienie, odkupienie win, siłę i życie nabiera nowego sensu.

Z Panem Bogiem.