Ognisko Sycharowskie w Łukowie – ul. Maryli Wereszczakówny 37

Parafia
lukow-alberta-192 ZAPRASZAMY na spotkania Ogniska Sychar Wiernej Miłości Małżeńskiej SYCHAR w Łukowiew pierwszą niedzielę miesiąca.
Msza Św. sprawowana jest w intencji małżeństw przeżywających kryzys o godz.18.00, a po niej spotkanie w salce parafialnej w budynku przy plebanii przy parafii pw. Św. Brata Alberta ul. Maryli Wereszczakówny 37. Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Kamil Frączek.
Parafia św. Brata Alberta >>>
Diecezja siedlecka >>>

Szczęść Boże.
W dniu 10 stycznia 2017 mieliśmy w Ognisku bardzo ważną dla nas wszystkich uroczystość, a mianowicie okrągłe urodziny naszego opiekuna duchowego ks. Łukasza. Świętowanie rozpoczęliśmy oczywiście Mszą Św., podczas której modliliśmy się w intencji Jubilata. Nie obyło się bez niespodzianek, miłych oczywiście. Jedną z nich była obecność wśród nas – lidera krajowego Andrzeja Szczepaniaka, wraz z nim przyjechała Grażynka z RWS-u. Drugą niespodzianką (dla mnie też) była obecność sycharowiczów z Lublina Marka i Grzegorza.  Był oczywiście tort z 30-stoma świeczkami!!! Radość ks. Łukasza pokazują zdjęcia.

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong

Na to spotkanie przyszła tym razem jedna nowa osoba, która została przyjęta bardzo ciepło, mimo mrozu na zewnątrz. Pozdrawiamy Olę.
Obecność tych wszystkich osób, możliwość wysłuchania i wypowiedzenia świadectwa to świetne przeżycie.
Było wesoło, sympatycznie i głośno, aż żal było się rozstawać.
Ps. Gosiu – rosół pierwsza klasa.   Magda – tort palce lizać.   Gosiu- dekoracje jak zwykle imponujące. Agnieszka – pyszne ciasto.
Oczywiście DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do całości spotkania.
Przypominamy również o naszych spotkaniach, które odbywają się w drugi i czwarty wtorek miesiąca, po Mszy św. wieczorowej o godzinie 18:00  w salce na plebanii przy parafii Św. Brata Alberta ul. Maryli Wereszczakówny 37 w Łukowie

Zapraszamy osoby zainteresowane.
Najbliższe spotkanie 24 stycznia 2017r. i kolejne 14 lutego 2017r.

Osoby w potrzebie, informujemy o działającym w naszym Ognisku telefonie zaufania.
numer tel. 572 949 469  na który można dzwonić w każdy poniedziałek.